| Kategori | Notebook |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | Latitude 9000 Serisi |
| Üretici Kodu | N007L952015EMEA_W |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-1185G7 processor 3.00 GHz (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | Dört Çekirdekli İşlemci |
| vPro | Var |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 15'' |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | 4267MHz DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512GB SSD |
| Sabit Disk | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı | Intel® Iris® Xe Grafik |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ses Kartı | Waves MaxxAudio |
| Ethernet Kartı | Yok |
| Kablosuz İletişim | Intel® Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 2.0 2 x Thunderbolt 1 x USB 3.2 1 x Evrensel Ses Jackı |
| Dahili Web Kamerası | HD IR Kamera |
| Kart Okuyucu | MicroSD Kart Okuyucu |
| Ekran Özelliği | 60 Hz, parlama önleyici, dokunmatik olmayan, %100 sRGB, 400 nit, süper düşük güç, ComfortView Plus Ekran |
| Kamera Çözünürlüğü | 720P |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 4 Hücreli |
| Pil | 49W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 18 mm x Genişlik: 340,30 mm x Derinlik: 215,80 mm |
| 3G/4G Desteği | Yok |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 15'' |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Kart Okuyucu | : | MicroSD Kart Okuyucu |
| İşlemci Tipi | : | Intel® Core™ i7 |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Pil | : | 49W/hr |
| Ürün Ailesi | : | Latitude 9000 Serisi |
| Bellek Tipi | : | 4267MHz DDR4 |
| Kamera Çözünürlüğü | : | 720p |
| Marka | : | Dell |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 18 mm x Genişlik: 340,30 mm x Derinlik: 215,80 mm |
| Ekran Kartı | : | Intel® Iris® Xᵉ Grafik |
| Garanti | : | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| İşlemci | : | Intel® Core™ i7-1185G7 processor 3.00 GHz (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Batarya | : | 4 Hücreli |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | Dört Çekirdekli İşlemci |
| Kategori | : | Notebook |
| Üretici Kodu | : | N007L952015EMEA_W |
| vPro | : | Var |
| Bellek Kapasitesi | : | 16GB |
| Disk Kapasitesi | : | 512GB SSD |
| Sabit Disk | : | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | : | Tümleşik |
| Ses Kartı | : | Waves MaxxAudio |
| Ethernet Kartı | : | Yok |
| Kablosuz İletişim | : | Intel® Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1 |
| Giriş/Çıkış | : | 1 x HDMI 2.0br 2 x Thunderboltbr 1 x USB 3.2br 1 x Evrensel Ses Jackı |
| Ekran Özelliği | : | 60 Hz, parlama önleyici, dokunmatik olmayan, %100 sRGB, 400 nit, süper düşük güç, ComfortView Plus Ekran |
| 3G/4G Desteği | : | Yok |
| Model Link | : | a href="https://www.dell.com/tr/sletmeler/p/latitude-15-9520-2-in-1-laptop/pd?~ck=anav" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Dahili Web Kamerası | : | HD IR Kamera |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!