DELL N004O3060MFF_WIN OptiPlex 3060 Micro Form Factor, Ci5-8500T, 4GB, 500GB. Win 10 Pro
32.407,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
31.759,74 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N004O3060MFF_WIN
Havale
31.759,74 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
27.464,32 TL + KDV
OptiPlex 3060 Micro Form Factor, Ci5-8500T, 4GB, 500GB. Win 10 Pro
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8500T 2.10 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel UHD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | 500GB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 4GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Optik Sürücü | Yok |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | N004O3060MFF-WIN |
Ürün Adı: DELL N004O3060MFF_WIN OptiPlex 3060 Micro Form Factor, Ci5-8500T, 4GB, 500GB. Win 10 Pro
Ürün Kodu: N004O3060MFF_WIN
| EAN | : | N004O3060MFF-WIN |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-8500T 2.10 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel UHD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 500GB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 4GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Monitör | : | Yok |
| Optik Sürücü | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!