Opti 7070 MT/Core i5-9500/8GB/256GB SSD/Intel UHD 630/DVD
RW/Kb/Mouse/260W/Ubuntu [N004O7070MT_UBU]
RW/Kb/Mouse/260W/Ubuntu [N004O7070MT_UBU]
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-9500 3.0 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel UHD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Maks. RAM Kapasitesi | 64GB |
| Optik Sürücü | Var |
| Klavye | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | N004O7070MT-UBU |
Ürün Adı: DELL N004O7070MT_UBU OptiPlex 7070 MT Ci5-9500 3.0 GHz 8GB 256GB SSD Ubuntu
Ürün Kodu: N004O7070MT_UBU
| EAN | : | N004O7070MT-UBU |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-9500 3.0 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel UHD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Maks. RAM Kapasitesi | : | 64GB |
| Monitör | : | Yok |
| Optik Sürücü | : | Var |
| Klavye | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!