DELL N004O7070SFF_WIN OptiPlex 7070 SFF Ci5-9500 3,00 GHz 8GB 1TB HDD Win10 Pro
47.472,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
46.523,44 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N004O7070SFF_WIN
Havale
46.523,44 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
40.231,27 TL + KDV
OptiPlex 7070 SFF Ci5-9500 3,00 GHz 8GB 1TB HDD Win10 Pro
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-9500 3.0 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel UHD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Kasa Tipi | Small Form Factor |
| Optik Sürücü | Var |
| Klavye | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | N004O7070SFF-WIN |
Ürün Adı: DELL N004O7070SFF_WIN OptiPlex 7070 SFF Ci5-9500 3,00 GHz 8GB 1TB HDD Win10 Pro
Ürün Kodu: N004O7070SFF_WIN
| EAN | : | N004O7070SFF-WIN |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-9500 3.0 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel UHD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Monitör | : | Yok |
| Kasa Tipi | : | Small Form Factor |
| Optik Sürücü | : | Var |
| Klavye | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!