Opti 5080 MT/Core i5-10500/8GB/1TB/Integrated/DVD
RW/Kb/Mouse/260W/Ubuntu [N006O5080MT_UBU]
RW/Kb/Mouse/260W/Ubuntu [N006O5080MT_UBU]
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-10500 3.10 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Optik Sürücü | Var |
Ürün Adı: DELL N006O5080MT_UBU Opti 5080 MT, Core i5-10500, 8GB, 1TB, Integrated, Ubuntu
Ürün Kodu: N006O5080MT_UBU
| EAN | : | N006O5080MT-UBU |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-10500 3.10 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Monitör | : | Yok |
| Optik Sürücü | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!