Opti MFF/Core i5-14500T/8GB/512GB SSD/Integrated/WLAN +
BT/Kb/Mouse/Ubuntu
BT/Kb/Mouse/Ubuntu
BT/Kb/Mouse/Ubuntu
BT/Kb/Mouse/Ubuntu
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-14500 2.50 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel® Integrated SoC |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR5-4000 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Optik Sürücü | Yok |
| Klavye | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | N007O7020MFFVPU |
Ürün Adı: DELL N007O7020MFFVPU Optiplex MFF Ci5-14500T 8GB 512GB SSD Integrated Ubuntu
Ürün Kodu: N007O7020MFFVPU
| EAN | : | N007O7020MFFVPU |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-14500 2.50 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel® Integrated SoC |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR5-4000 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Monitör | : | Yok |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Klavye | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!