DELL N011L732013EMEADET Latitude 7320 Ci7-1180G7 2.20 GHz 16GB 512GB SSD 13'' Win11 Pro
126.136,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
123.614,16 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N011L732013EMEADET
Havale
123.614,16 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
105.114,08 TL + KDV
Lati 7320 Det/Core i7-1180G7/16GB/512GB SSD/13" FHD+ Touch GG6DX/Intel
Iris Plus/FgrPr/IR Cam/Mic/WLAN + BT/Kb & Pen/2 Cell/W11Pro/vPro
Iris Plus/FgrPr/IR Cam/Mic/WLAN + BT/Kb & Pen/2 Cell/W11Pro/vPro
| İşlemci Ailesi | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-1180G7 2.20 GHz |
| Ekran Boyutu | 13" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel Iris Plus Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR4-4267 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Webcam | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | N011L732013EMEADET |
Ürün Adı: DELL N011L732013EMEADET Latitude 7320 Ci7-1180G7 2.20 GHz 16GB 512GB SSD 13" Win11 Pro
Ürün Kodu: N011L732013EMEADET
| EAN | : | N011L732013EMEADET |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-1180G7 2.20 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Var |
| Ekran Boyutu | : | 13" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel Iris Plus Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| RAM Türü | : | DDR4-4267 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 11 Pro |
| Bluetooth | : | VAR |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!