DELL Optiplex 3080MT Intel Core i5 10500 8GB 256GB SSD Ubuntu Masaüstü Bilgisayar N011O3080MT_UBU
34.016,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
33.336,56 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N011O3080MT_UBU
Havale
33.336,56 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
28.827,88 TL + KDV
Opti 3080 MT/Core i5-10500/8GB/256GB SSD/Integrated/DVD RW/No
Wifi/Kb/Mouse/260W/Ubuntu [N011O3080MT_UBU]
Wifi/Kb/Mouse/260W/Ubuntu [N011O3080MT_UBU]
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-10500 3.10 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Kasa Tipi | Micro Tower |
| Optik Sürücü | Var |
| Klavye | Var |
Ürün Adı: DELL Optiplex 3080MT Intel Core i5 10500 8GB 256GB SSD Ubuntu Masaüstü Bilgisayar N011O3080MT_UBU
Ürün Kodu: N011O3080MT_UBU
| EAN | : | N011O3080MT-UBU |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-10500 3.10 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel HD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Monitör | : | Yok |
| Kasa Tipi | : | Micro Tower |
| Optik Sürücü | : | Var |
| Klavye | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!