DELL N013O5080SFF Opti 5080 SFF, Core i7-10700, 8GB, 256GB SSD, Integrated, Win 10 Pro
54.092,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
53.011,04 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N013O5080SFF
Havale
53.011,04 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
45.841,44 TL + KDV
Opti 5080 SFF/Core i7-10700/8GB/256GB SSD/Integrated/DVD
RW/Kb/Mouse/W10Pro/ [N013O5080SFF]
RW/Kb/Mouse/W10Pro/ [N013O5080SFF]
| İşlemci Ailesi | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-10700 2.90 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Optik Sürücü | Var |
Ürün Adı: DELL N013O5080SFF Opti 5080 SFF, Core i7-10700, 8GB, 256GB SSD, Integrated, Win 10 Pro
Ürün Kodu: N013O5080SFF
| EAN | : | N013O5080SFF |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-10700 2.90 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Monitör | : | Yok |
| Optik Sürücü | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!