Lati 5550/Ultra 7 165U/16GB/1TB SSD Gen4/15.6"
FHD/Integrated/FgrPr/FHD/IR Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/Ubuntu
FHD/Integrated/FgrPr/FHD/IR Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/Ubuntu
| İşlemci Ailesi | Intel Core Ultra |
| İşlemci Modeli | Intel Ultra 7-165U 4.9 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel® Integrated SoC |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 1TB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR5-5600 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Webcam | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Hücresi | 3 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | N015L555015U |
Ürün Adı: DELL N015L555015U Latitude 5550 Ultra 7 165U 4.9Ghz 16GB 1TB SSD 15.6" Ubuntu
Ürün Kodu: N015L555015U
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Core Ultra |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ultra 7-165U 4.9 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel® Integrated SoC |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 1TB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| RAM Türü | : | DDR5-5600 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Webcam | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 3 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!