DELL N016L530013EMEA_W Latitude 5300 Ci7-8665U 1,90 GHz 16GB 512GB SSD 13.3'' Win 10 Pro
77.519,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
75.969,50 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N016L530013EMEA_W
Havale
75.969,50 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
65.694,83 TL + KDV
Latitude 5300 Ci7-8665U 1,90 GHz 16GB 512GB SSD 13.3" Win 10 Pro
| İşlemci Ailesi | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-8665U 4.80 GHz |
| Ekran Boyutu | 13,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Hücresi | 4 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | N016L530013EMEA-W |
Ürün Adı: DELL N016L530013EMEA_W Latitude 5300 Ci7-8665U 1,90 GHz 16GB 512GB SSD 13.3" Win 10 Pro
Ürün Kodu: N016L530013EMEA_W
| EAN | : | N016L530013EMEA-W |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-8665U 4.80 GHz |
| Ekran Boyutu | : | 13,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | INTEL HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Bluetooth | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 4 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!