DELL N063L732013EMEA_U Latitude 7320 Ci7-1185G7 3.00 GHz 16GB 256GB SSD 13.3'' Ubuntu
88.298,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
86.532,92 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N063L732013EMEA_U
Havale
86.532,92 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
74.829,58 TL + KDV
Lati 7320/Core i7-1185G7/16GB/256GB SSD/13.3" FHD/Intel Iris
Xe/FgrPr/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/4 Cell/Ubuntu/vPro
[N063L732013EMEA_UBU]
[N063L732013EMEA_UBU]
Xe/FgrPr/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/4 Cell/Ubuntu/vPro
[N063L732013EMEA_UBU]
[N063L732013EMEA_UBU]
| İşlemci Ailesi | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-1185G7 3.00 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 13,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Hücresi | 4 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | N063L732013EMEA-U |
Ürün Adı: DELL N063L732013EMEA_U Latitude 7320 Ci7-1185G7 3.00 GHz 16GB 256GB SSD 13.3" Ubuntu
Ürün Kodu: N063L732013EMEA_U
| EAN | : | N063L732013EMEA-U |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-1185G7 3.00 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 13,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Kart Okuyucu | : | Var |
| Bluetooth | : | VAR |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 4 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!