Lati 3440/Core i5-1235U/8GB/512GB SSD/14.0" FHD/Intel Iris Xe/FgrPr/FHD
Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/Ubuntu
Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/Ubuntu
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-1235U 4.4 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel® Integrated SoC |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Bluetooth | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Hücresi | 3 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | N085L344014U |
Ürün Adı: DELL N085L344014U Latitude 3440 Ci5-1235U 4.4Ghz 8GB 512GB SSD 14.0" Ubuntu
Ürün Kodu: N085L344014U
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-1235U 4.4 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel® Integrated SoC |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Bluetooth | : | VAR |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 3 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!