Vostro 3520/Core i3-1215U/8GB/256GB SSD/15.6" FHD/Intel UHD/Cam &
Mic/WLAN + BT/Kb/3 Cell/Ubuntu
Mic/WLAN + BT/Kb/3 Cell/Ubuntu
| İşlemci Ailesi | Intel Ci3 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci3-1215U 4.40 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel UHD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Hücresi | 3 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | N1614PVNB3520U |
Ürün Adı: DELL N1614PVNB3520U Vostro 3520 Ci3-1215U 8GB 256GB SSD 15.6" Ubuntu
Ürün Kodu: N1614PVNB3520U
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci3 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci3-1215U 4.40 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel UHD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Bluetooth | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 3 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!