Opti 3070 MT/Core i5-9500/4GB/1TB/Intel UHD 630/DVD
RW/Kb/Mouse/260W/Ubuntu
RW/Kb/Mouse/260W/Ubuntu
RW/Kb/Mouse/260W/Ubuntu
RW/Kb/Mouse/260W/Ubuntu
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-9500 3.0 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 4GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Kasa Tipi | Mini Tower |
| Optik Sürücü | Var |
| Klavye | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | N512O3070MT-UBU |
Ürün Adı: DELL N512O3070MT_UBU OptiPlex 3070 MT Ci5-9500 3.0 GHz 4GB 1TB Ubuntu
Ürün Kodu: N512O3070MT_UBU
| EAN | : | N512O3070MT-UBU |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-9500 3.0 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel HD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 4GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Monitör | : | Yok |
| Kasa Tipi | : | Mini Tower |
| Optik Sürücü | : | Var |
| Klavye | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!