Opti 5060MT, Core i5-8500, 4GB, 500GB HDD, WIN 10 Pro
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8500 3.00 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | 500GB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 4GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | N008O5060MT-WIN |
Ürün Adı: DELL N008O5060MT_WIN OptiPlex 5060 MT Ci5-8500 3.00 GHz 4GB 500GB Win10 Pro
Ürün Kodu: N008O5060MT_WIN
| EAN | : | N008O5060MT-WIN |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-8500 3.00 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 500GB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 4GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Monitör | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!