Optilex 7060, Ci5-8500, 8GB, 1TB, UBUNTU
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8500 3.00 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel UHD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | N027O7060MT-U |
Ürün Adı: DELL N027O7060MT_U OptiPlex 7060 Ci5-8500 3.00 GHz 8GB 1TB Ubuntu
Ürün Kodu: N027O7060MT_U
| EAN | : | N027O7060MT-U |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-8500 3.00 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel UHD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Monitör | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!