DELL OptiPlex 3050 Micro Form Factor , i5-7500T, 8GB, 256GB SSD,Win 10 Pro A-3050MFF-01
34.552,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
33.861,84 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
A-3050MFF-01
Havale
33.861,84 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
29.282,12 TL + KDV
OptiPlex 3050 Micro Form Factor , i5-7500T, 8GB, 256GB SSD,Win 10 Pro
| İşlemci Ailesi | 7.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-7500T 2.70 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | A-3050MFF-01 |
Ürün Adı: DELL OptiPlex 3050 Micro Form Factor , i5-7500T, 8GB, 256GB SSD,Win 10 Pro A-3050MFF-01
Ürün Kodu: A-3050MFF-01
| EAN | : | A-3050MFF-01 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 7.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-7500T 2.70 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!