| Kategori | Masaüstü Bilgisayar |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | OptiPlex 3000 Serisi |
| Üretici Kodu | N011O3090MTAC_U |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i5 |
| İşlemci | Intel® Core™ i5-10505 processor 3.20 GHz (12M Cache, up to 4.60 GHz, 6 Çekirdekli) |
| vPro | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Bellek | 8GB |
| Bellek Tipi | 2666 Mhz DDR4 |
| Bellek Yuvaları | 2 x DIMM |
| Disk Kapasitesi | 256GB SSD |
| Sabit Disk | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı Markası | Intel® UHD 630 Grafik |
| Kasa Tipi | Tower |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
| Giriş/Çıkış | 2 x DisplayPort 1.4 4 x USB 3.2 4 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Harici Wi-Fi anteni 2 x Audio Jack 1 x PS/2 |
| Genişleme Yuvaları | 2 x M.2(Bir slot Wi-Fi adaptörü içindir.) 1 x PCIe x16 1 x PCIe x1 3 x SATA |
| Güç Kaynağı | Max: 200W |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 290 mm x Genişlik: 926.0 mm x Derinlik: 292.80 mm |
| Garanti Yılı | 2 Yıl Yerinde Garanti |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Ekran Boyutu | : | Yok |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | : | Intel® Core™ i5 |
| Kasa Tipi | : | Tower |
| Ürün Ailesi | : | OptiPlex 3000 Serisi |
| Bellek Tipi | : | 2666 MHz DDR4 |
| Marka | : | Dell |
| Dokunmatik | : | Yok |
| İşlemci | : | Intel® Core™ i5-10505 processor 3.20 GHz (12M Cache, up to 4.60 GHz, 6 Çekirdekli) |
| Bellek | : | 8GB |
| Güç kaynağı | : | Max: 200W |
| Kategori | : | Masaüstü Bilgisayar |
| vPro | : | Yok |
| Disk Kapasitesi | : | 256GB SSD |
| Sabit Disk | : | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | : | Tümleşik |
| Giriş/Çıkış | : | 2 x DisplayPort 1.4br 4 x USB 3.2br 4 x USB 2.0br 1 x RJ-45br 1 x Harici Wi-Fi antenibr 2 x Audio Jackbr 1 x PS/2 |
| Model Link | : | a href="https://www.dell.com/tr-tr/work/shop/cty/pdp/spd/optiplex-3090-desktop#configurations_section" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Üretici Kodu | : | N011O3090MTAC_U |
| Ekran Kartı Markası | : | Intel® UHD 630 Grafik |
| Genişleme Yuvaları | : | 2 x M.2(Bir slot Wi-Fi adaptörü içindir.)br 1 x PCIe x16br 1 x PCIe x1br 3 x SATA |
| Kasa Boyutları | : | Yükseklik: 290 mm x Genişlik: 926.0 mm x Derinlik: 292.80 mm |
| Garanti Yılı | : | 2 Yıl Yerinde Garanti |
| Bellek Yuvaları | : | 2 x DIMM |
| Ağ Denetleyici | : | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!