| Kategori | Masaüstü Bilgisayar |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | OptiPlex 5000 Serisi |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i5 |
| İşlemci | Intel® Core™ i5-11500 processor 2.70 GHz (12M Cache, up to 4.60 GHz 6 Çekirdekli) |
| vPro | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Bellek | 8GB |
| Bellek Tipi | 3200 MHz DDR4 RAM |
| Optik Sürücü | 8x DVD-ROM |
| Bellek Yuvaları | 4 x DIMM |
| Disk Kapasitesi | 256GB SSD |
| Sabit Disk | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı Markası | Intel® UHD 750 Grafik |
| Kasa Tipi | Tower |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
| Giriş/Çıkış | 2 x DisplayPort 1.4 1 x USB Type-C 5 x USB 3.2 4 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Ses Jackı |
| Genişleme Yuvaları | 1 x PCI-e x16 1 x PCI-e x4 2 x PCI-e x1 2 x M.2 (biri WLAN için, biri SSD için) 4 x SATA |
| Klavye / Fare | Dell Pro Kablosuz Klavye ve Fare - KM5221W |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 293 mm x Genişlik: 154 mm x Derinlik: 324 mm |
| Garanti Yılı | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Ekran Boyutu | : | Yok |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | : | Intel® Core™ i5 |
| Kasa Tipi | : | Tower |
| Optik Sürücü | : | 8x DVD-ROM |
| Ürün Ailesi | : | OptiPlex 5000 Serisi |
| Bellek Tipi | : | 3200 MHz DDR4 RAM |
| Marka | : | Dell |
| Dokunmatik | : | Yok |
| İşlemci | : | Intel® Core™ i5-11500 processor 2.70 GHz (12M Cache, up to 4.60 GHz 6 Çekirdekli) |
| Bellek | : | 8GB |
| Kategori | : | Masaüstü Bilgisayar |
| vPro | : | Yok |
| Disk Kapasitesi | : | 256GB SSD |
| Sabit Disk | : | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | : | Tümleşik |
| Giriş/Çıkış | : | 2 x DisplayPort 1.4br 1 x USB Type-Cbr 5 x USB 3.2br 4 x USB 2.0br 1 x RJ-45br 1 x Ses Jackı |
| Model Link | : | a href="https://www.dell.com/tr-tr/work/shop/cty/pdp/spd/optiplex-5090-desktop#configurations_section" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Ekran Kartı Markası | : | Intel® UHD 750 Grafik |
| Genişleme Yuvaları | : | 1 x PCI-e x16br 1 x PCI-e x4br 2 x PCI-e x1br 2 x M.2 (biri WLAN için, biri SSD için)br 4 x SATA |
| Klavye / Fare | : | Dell Pro Kablosuz Klavye ve Fare - KM5221W |
| Kasa Boyutları | : | Yükseklik: 293 mm x Genişlik: 154 mm x Derinlik: 324 mm |
| Garanti Yılı | : | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Bellek Yuvaları | : | 4 x DIMM |
| Ağ Denetleyici | : | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!