| Kategori | Sunucular |
| Marka | Dell |
| Üretici Kodu | PER240TR3 |
| Sunucu Tipi | Rackmount |
| Kasa Tipi | 1U |
| İşlemci | Intel® Xeon® E-2224 processor 3.40 GHz ( 8MB Cache, up to 4.60 GHz) |
| İşlemci Sayısı | 1 Adet |
| İşlemci Serisi | Intel® Xeon® E |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4-Core |
| Bellek | 8GB |
| Bellek Yuvaları | 2666 MHz DDR UDIMM |
| Bellek Yuva Sayısı | 4 Slot |
| Sabit Disk | 1TB |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 2 Slot |
| SAS / RAID | PERC H330+ RAID Controller, Adapter, Full Height |
| RAID Desteği | Var |
| Yönetim Yazılımı | iDRAC9 Basic |
| Güç kaynağı | 1 x 450W Power Supply |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/1 Adet |
| Optik Sürücü | Optik Sürücü Yok |
| Toplam Genişleme Yuvası | PCIe Riser, 1x FH x8 PCIe Gen3 slot, 1x LP x4 PCIe Gen3 slot |
| Ağ Denetleyici | On-Board LOM DP 1GBE |
| USB | 2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x IDREC Micro USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış | 1 x VGA |
| Bağlantı | Menegment port |
| Seri Port | 1 x Seri Port |
| Paralel Port | "Ön: 1x USB 2.0, 1 x IDRAC micro USB 2.0 management port Arka: 2 x USB 3.0, VGA, serial connector" |
| Boyutlar | 1U/2U Static Rails for 2-Post & 4-Post Racks /Rail Kit içinden cıkmaktadır |
| Kasa Tipi | : | 1U |
| Optik Sürücü | : | Optik Sürücü Yok |
| Seri Port | : | 1 x Seri Port |
| Bağlantı | : | Menegment port |
| Sunucu tipi | : | RACKMOUNT |
| Marka | : | Dell |
| Boyutlar | : | 1U/2U Static Rails for 2-Post 4-Post Racks /Rail Kit içinden cıkmaktadır |
| İşlemci | : | Intel® Xeon® E-2224 processor 3.40 GHz ( 8MB Cache, up to 4.60 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | 4-Core |
| Bellek | : | 8GB |
| USB | : | 2 x USB 3.0br 2 x USB 2.0br 1 x IDREC Micro USB 2.0 |
| Güç kaynağı | : | 1 x 450W Power Supply |
| Kategori | : | Sunucular |
| Sabit Disk | : | 1TB |
| Giriş/Çıkış | : | 1 x VGA |
| Üretici Kodu | : | PER240TR3 |
| İşlemci Serisi | : | Intel® Xeon® E |
| Bellek Yuvaları | : | 2666 MHz DDR UDIMM |
| Ağ Denetleyici | : | On-Board LOM DP 1GBE |
| Yönetim Yazılımı | : | iDRAC9 Basic |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | : | 2 Slot |
| İşlemci Sayısı | : | 1 Adet |
| Bellek Yuva Sayısı | : | 4 Slot |
| SAS / RAID | : | PERC H330+ RAID Controller, Adapter, Full Height |
| RAID Desteği | : | Var |
| Güç Kaynağı Yuvası | : | 1/1 Adet |
| Toplam Genişleme Yuvası | : | PCIe Riser, 1x FH x8 PCIe Gen3 slot, 1x LP x4 PCIe Gen3 slot |
| Paralel Port | : | "Ön: 1x USB 2.0, 1 x IDRAC micro USB 2.0 management port Arka: 2 x USB 3.0, VGA, serial connector" |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!