| Kategori | Sunucular |
| Marka | Dell |
| Üretici Kodu | PET140M2 |
| Sunucu Tipi | Tower |
| Kasa Tipi | 5U |
| İşlemci | Intel® Xeon™ E-2124 processor 3.30 GHz (8M Cache, up to 4.30 GHz) |
| İşlemci Sayısı | 1 Adet |
| İşlemci Serisi | Intel® Xeon® E |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4-Core |
| Bellek | 8GB |
| Bellek Yuvaları | UDIMM |
| Bellek Yuva Sayısı | 4 Slot |
| Sabit Disk | 2x1TB |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 4 Slot |
| SAS / RAID | PERC H330 RAID Controller |
| Sabit Disk Bağlantı Kartı | 4 x 3.5' Disk Yuvası |
| İşletim Sistemi Desteği | Yok |
| Yonga Seti | Intel® C246 |
| RAID Desteği | Var |
| Yönetim Yazılımı | S140 |
| Güç kaynağı | 365 W |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/1 Adet |
| Optik Sürücü | Yok |
| PCI slot tipi | 2 x PCI Express x8 1 x PCI Express x4 1 x PCI Express x1 |
| Ağ Denetleyici | 2 X 1GbE LOM |
| USB | 4 x USB 3.0 4 x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış | 1 x VGA 1 x Ayrılmış iDRAC doğrudan micro-USB |
| Seri Port | Var |
| Boyutlar | 36.0 x 17.5 x 45.5 cm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| İşletim Sistemi Desteği | : | Yok |
| Kasa Tipi | : | 5U |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Seri Port | : | Var |
| Sunucu tipi | : | TOWER |
| Marka | : | Dell |
| Boyutlar | : | 36.0 x 17.5 x 45.5 cm |
| İşlemci | : | Intel® Xeon™ E-2124 processor 3.30 GHz (8M Cache, up to 4.30 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | 4-Core |
| Bellek | : | 8GB |
| USB | : | 4 x USB 3.0br 4 x USB 2.0 |
| Güç kaynağı | : | 365 W |
| Kategori | : | Sunucular |
| Sabit Disk | : | 2x1TB |
| Giriş/Çıkış | : | 1 x VGAbr 1 x Ayrılmış iDRAC doğrudan micro-USB |
| Model Link | : | a href="https://www.dell.com/tr/sletmeler/p/poweredge-t140/pd" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Üretici Kodu | : | PET140M2 |
| İşlemci Serisi | : | Intel® Xeon® E |
| Bellek Yuvaları | : | UDIMM |
| Ağ Denetleyici | : | 2 X 1GbE LOM |
| Yönetim Yazılımı | : | S140 |
| Yonga Seti | : | Intel® C246 |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | : | 4 Slot |
| İşlemci Sayısı | : | 1 Adet |
| Bellek Yuva Sayısı | : | 4 Slot |
| SAS / RAID | : | PERC H330 RAID Controller |
| Sabit Disk Bağlantı Kartı | : | 4 x 3.5" Disk Yuvası |
| RAID Desteği | : | Var |
| Güç Kaynağı Yuvası | : | 1/1 Adet |
| PCI slot tipi | : | 2 x PCI Express x8br 1 x PCI Express x4br 1 x PCI Express x1 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!