| Kategori | LED Monitör |
| Marka | Dell |
| Üretici Kodu | UP2716DA |
| Ekran Boyut Aralığı | 27" - 29" |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Görüntü Teknolojisi | 2K |
| Çözünürlük | 2560x1440 |
| Tepki Süresi | 6 ms |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 60Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 300 - 390 cd/m2 |
| Parlaklık | Statik: 300 cd/m² |
| Bağlantı | 2 x HDMI 1 x D,isplayPort Çıkışı 1 x Mini DpisplayPort 2 x USB 3.0 Type-B 2 x USB 1 x Ses Çıkışı |
| USB Type-C | Yok |
| USB | Var |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Yok |
| DisplayPort | Var |
| Kavis (Curved) | Yok |
| Pivot | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| VESA | Var |
| Sync Teknolojisi | Belirtilmemiş |
| Ethernet | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Enerji Sınıfı | G Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Dahili Webcam | Yok |
| Karşıtlık | Statik: 1.000:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178° Yatay Max: 178° |
| Güç Tüketimi | Max: 130 W |
| Boyutlar | Yükseklik: 410,3 mm x Genişlik: 611,4 mm x Derinlik: 200,3 mm (ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | Düzlem içi geçiş özelliğine sahip geniş 27 inç ekranda olağanüstü görüntüleme için QHD çözünürlükle (2560 x 1440) inanılmaz netlik elde edin. |
| Diğer Öz. 2 | Ultra ince çerçeveler sayesinde çift veya çoklu monitör kurulumunda neredeyse sorunsuz görüntülemeyi yaşayın. |
| Diğer Öz. 3 | 1,07 milyar renk derinliğiyle karanlık alanlarda bile yüksek düzeyde ayrıntıyı takdir edeceksiniz.Bu, standart monitörlerden yaklaşık 64 kat daha fazla renk demektir |
| Renk Paleti | 1.07 Milyar |
| Eğme | -5° ~ 21° |
| HDMI | : | Var |
| Çözünürlük | : | 2560X1440 |
| DVI | : | Yok |
| Dahili Hoparlör | : | Yok |
| Bağlantı | : | 2 x HDMIbr1 x DisplayPort 1.2br 1 x D,isplayPort Çıkışıbr 1 x Mini DpisplayPortbr 2 x USB 3.0 Type-Bbr 2 x USBbr 1 x Ses Çıkışı |
| Sync Teknolojisi | : | Belirtilmemiş |
| Tepki Süresi | : | 6 ms |
| Parlaklık | : | 300 - 390 cd/m2, Statik: 300 cd/m² |
| Marka | : | Dell |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 410,3 mm x Genişlik: 611,4 mm x Derinlik: 200,3 mm (ayaklı) |
| Güç tüketimi | : | Max: 130 W |
| Dokunmatik | : | Yok |
| Garanti | : | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Ethernet | : | Yok |
| USB | : | Var |
| Kategori | : | LED Monitör |
| Üretici Kodu | : | UP2716DA |
| Ekran Boyut Aralığı | : | 27" - 29" |
| Panel Teknolojisi | : | IPS |
| Görüntü Teknolojisi | : | 2K |
| Yenileme Hızı (Frekans) | : | 60Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | : | 16:9 |
| USB Type-C | : | Yok |
| VGA | : | Yok |
| DisplayPort | : | Var |
| Kavis (Curved) | : | Yok |
| Pivot | : | Var |
| Yükseklik Ayarı | : | Var |
| VESA | : | Var |
| Enerji Sınıfı | : | G Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | : | a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/344912" target="_blank"Enerji Sınıfı/a |
| Dahili Webcam | : | Yok |
| Karşıtlık | : | Statik: 1.000:1 |
| Görünüm Açısı | : | Dikey Max: 178°br Yatay Max: 178° |
| Diğer Öz. 1 | : | Düzlem içi geçiş özelliğine sahip geniş 27 inç ekranda olağanüstü görüntüleme için QHD çözünürlükle (2560 x 1440) inanılmaz netlik elde edin. |
| Diğer Öz. 2 | : | Ultra ince çerçeveler sayesinde çift veya çoklu monitör kurulumunda neredeyse sorunsuz görüntülemeyi yaşayın. |
| Diğer Öz. 3 | : | 1,07 milyar renk derinliğiyle karanlık alanlarda bile yüksek düzeyde ayrıntıyı takdir edeceksiniz.Bu, standart monitörlerden yaklaşık 64 kat daha fazla renk demektir |
| Renk Paleti | : | 1.07 Milyar |
| Eğme | : | -5° ~ 21° |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!