| Kategori | Notebook |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | Vostro 3000 Serisi |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i5 |
| İşlemci | Intel® Core™ i5-1135G7 processor 2.40 GHz (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | Dört Çekirdekli İşlemci |
| vPro | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Modeli | WVA |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | 3200 MHz DDR4 (1 x 8 GB) |
| Disk Kapasitesi | 512GB SSD |
| Sabit Disk | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı | Intel® Iris® Xᵉ Grafik |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Ethernet LAN(10/100/1000) |
| Kablosuz İletişim | Wireless Adapter + Bluetooth |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 1.4 2 x USB 3.2 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık/Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD Web Kamera |
| Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
| Ekran Özelliği | Parlama önleyici LED arkadan aydınlatmalı dokunmatik olmayan ekran |
| Kamera Çözünürlüğü | 720p |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Garanti | 2 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 41W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 19,0 mm x Genişlik: 363,96 mm x Derinlik: 249,0 mm |
| 3G/4G Desteği | Yok |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| Kart Okuyucu | : | SD Kart Okuyucu |
| İşlemci Tipi | : | Intel® Core™ i5 |
| Parmak İzi Okuyucu | : | YOK |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Pil | : | 41W/hr |
| Ürün Ailesi | : | Vostro 3000 Serisi |
| Bellek Tipi | : | 3200 MHz DDR4 (1 x 8 GB) |
| Kamera Çözünürlüğü | : | 720p |
| Marka | : | Dell |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 19,0 mm x Genişlik: 363,96 mm x Derinlik: 249,0 mm |
| Ekran Kartı | : | Intel® Iris® Xᵉ Grafik |
| Garanti | : | 2 Yıl Yerinde Garanti |
| İşlemci | : | Intel® Core™ i5-1135G7 processor 2.40 GHz (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Batarya | : | 3 Hücreli |
| Ekran Modeli | : | WVA |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | Dört Çekirdekli İşlemci |
| Kategori | : | Notebook |
| vPro | : | Yok |
| Bellek Kapasitesi | : | 8GB |
| Disk Kapasitesi | : | 512GB SSD |
| Sabit Disk | : | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Ekran Kartı Belleği | : | Tümleşik |
| Ethernet Kartı | : | 10/100/1000(Gigabit) |
| Kablosuz İletişim | : | Wireless Adapter + Bluetooth |
| Giriş/Çıkış | : | 1 x HDMI 1.4br 2 x USB 3.2br 1 x USB 2.0br 1 x RJ-45br 1 x Birleşik Kulaklık/Mikrofon |
| Ekran Özelliği | : | Parlama önleyici LED arkadan aydınlatmalı dokunmatik olmayan ekran |
| 3G/4G Desteği | : | Yok |
| Ağ Denetleyici | : | Tümleşik Ethernet LAN(10/100/1000) |
| Dahili Web Kamerası | : | HD Web Kamera |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!