| Kategori | Notebook |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | Vostro 5000 Serisi |
| Üretici Kodu | N4003CVN5410U |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-11390H processor 3.40 GHz (12M Cache, up to 5.00 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | Dört Çekirdekli İşlemci |
| vPro | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Modeli | WVA |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | 3200 MHz DDR4 (1 x 8 GB) |
| Disk Kapasitesi | 512GB SSD |
| Sabit Disk | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Ekran Kartı Belleği | 2GB |
| Ekran Kartı | NVIDIA® GeForce® MX450 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Ethernet LAN(10/100/1000) |
| Kablosuz İletişim | Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) + Bluetooth® 5.1 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 1.4 1 x USB Type-C 2 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Kulaklık Girişi |
| Dahili Web Kamerası | HD Web Kamera |
| Kart Okuyucu | MicroSD Kart Okuyucu |
| Ekran Özelliği | Parlama Önleyici LED Arkadan Aydınlatmalı Dokunmatik Olmayan Dar Çerçeveli WVA Ekran |
| Kamera Çözünürlüğü | 720p |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 2 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 4 Hücreli |
| Pil | 54W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 17,99 mm x Genişlik: 321,27 mm x Derinlik: 212,80 mm |
| 3G/4G Desteği | Yok |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| Kart Okuyucu | : | MicroSD Kart Okuyucu |
| İşlemci Tipi | : | Intel® Core™ i7 |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Pil | : | 54W/hr |
| Ürün Ailesi | : | Vostro 5000 Serisi |
| Bellek Tipi | : | 3200 MHz DDR4 (1 x 8 GB) |
| Kamera Çözünürlüğü | : | 720p |
| Marka | : | Dell |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 17,99 mm x Genişlik: 321,27 mm x Derinlik: 212,80 mm |
| Ekran Kartı | : | NVIDIA® Geforce® MX450 |
| Garanti | : | 2 Yıl Yerinde Garanti |
| İşlemci | : | Intel® Core™ i7-11390H processor 3.40 GHz (12M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Batarya | : | 4 Hücreli |
| Ekran Modeli | : | WVA |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | Dört Çekirdekli İşlemci |
| Kategori | : | Notebook |
| Üretici Kodu | : | N4003CVN5410U |
| vPro | : | Yok |
| Bellek Kapasitesi | : | 8GB |
| Disk Kapasitesi | : | 512GB SSD |
| Sabit Disk | : | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Ekran Kartı Belleği | : | 2GB |
| Ethernet Kartı | : | 10/100/1000(Gigabit) |
| Kablosuz İletişim | : | Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) + Bluetooth® 5.1 |
| Giriş/Çıkış | : | 1 x HDMI 1.4br1 x USB Type-Cbr 2 x USB 3.2br 1 x RJ-45br1 x Kulaklık Girişi |
| Ekran Özelliği | : | Parlama Önleyici LED Arkadan Aydınlatmalı Dokunmatik Olmayan Dar Çerçeveli WVA Ekran |
| 3G/4G Desteği | : | Yok |
| Model Link | : | a href="https://www.dell.com/tr-tr/work/shop/i%C5%9Fletme-diz%C3%BCst%C3%BC-bilgisayarlar%C4%B1/vostro-5410-diz%C3%BCst%C3%BC-bilgisayar/spd/vostro-14-5410-laptop" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Ağ Denetleyici | : | Tümleşik Ethernet LAN(10/100/1000) |
| Dahili Web Kamerası | : | HD Web Kamera |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!