DELL XCTOP5550EMEA_VI2 Precision M5550 W-10855M 16G 256 T1000 T
178.855,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
175.278,78 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
XCTOP5550EMEA_VI2
Havale
175.278,78 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
151.572,80 TL + KDV
| İşlemci Modeli | Intel Xeon W-10855M 2.80 GHz |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB M.2 PCIe Class 40 |
| Ram Kapasitesi | 16GB (2X8GB) 2933MHZ DDR4 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64Bit |
| EKRAN | 15.6' UltraSharp UHD Touch |
| Çözünürlük | 3840x2400 |
| Wireless Bağlantı | Var |
| Ekran Kartı Chip Seti | Nvidia Quadro T1000 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 4GB |
| Webcam | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | XCTOP5550EMEA-VI2 |
Ürün Adı: DELL XCTOP5550EMEA_VI2 Precision M5550 W-10855M 16G 256 T1000 T
Ürün Kodu: XCTOP5550EMEA_VI2
| EAN | : | XCTOP5550EMEA-VI2 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Xeon W-10855M 2.80 GHz |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Nvidia Quadro T1000 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 4GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB M.2 PCIe Class 40 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro 64Bit |
| EKRAN | : | 15.6" UltraSharp UHD Touch |
| Çözünürlük | : | 3840x2400 |
| Webcam | : | Var |
| Ram Kapasitesi | : | 16GB (2X8GB) 2933MHZ DDR4 |
| Wireless Bağlantı | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!