DELL XCTOP7550EMEA_VI3 Precision M7550 W-10885M 16G 512G T2000
175.862,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
172.345,64 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
XCTOP7550EMEA_VI3
Havale
172.345,64 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
149.036,36 TL + KDV
| İşlemci Modeli | Intel Xeon W-10885M 2.40 GHz |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB M.2 PCIe Class 40 |
| Ram Kapasitesi | 8GB (1X8GB) 2933MHZ DDR4 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64Bit |
| EKRAN | 15.6" FHD IPS Non Touch |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Wireless Bağlantı | Var |
| Ekran Kartı Chip Seti | Nvidia Quadro T2000 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 4GB |
| Webcam | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | XCTOP7550EMEA-VI3 |
Ürün Adı: DELL XCTOP7550EMEA_VI3 Precision M7550 W-10885M 16G 512G T2000
Ürün Kodu: XCTOP7550EMEA_VI3
| EAN | : | XCTOP7550EMEA-VI3 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Xeon W-10885M 2.40 GHz |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Nvidia Quadro T2000 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 4GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB M.2 PCIe Class 40 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro 64Bit |
| EKRAN | : | 15.6" FHD IPS Non Touch |
| Çözünürlük | : | 1920X1080 |
| Webcam | : | Var |
| Ram Kapasitesi | : | 8GB (1X8GB) 2933MHZ DDR4 |
| Wireless Bağlantı | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!