DELL XCTOP7750EMEA_VI4 Precision M7750 W-10885M 16G 512 RTX4000
240.531,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
235.721,26 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
XCTOP7750EMEA_VI4
Havale
235.721,26 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
203.840,59 TL + KDV
| İşlemci Modeli | Intel Xeon W-10885M 2.40 GHz |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB M.2 PCIe Class 40 |
| Ram Kapasitesi | 16GB (2X8GB) 2933MHZ DDR4 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64Bit |
| EKRAN | 17.3" FHD IPS Non Touch |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Wireless Bağlantı | Var |
| Ekran Kartı Chip Seti | Nvidia Quadro RTX4000 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Webcam | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | XCTOP7750EMEA-VI4 |
Ürün Adı: DELL XCTOP7750EMEA_VI4 Precision M7750 W-10885M 16G 512 RTX4000
Ürün Kodu: XCTOP7750EMEA_VI4
| EAN | : | XCTOP7750EMEA-VI4 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Xeon W-10885M 2.40 GHz |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Nvidia Quadro RTX4000 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB M.2 PCIe Class 40 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro 64Bit |
| EKRAN | : | 17.3" FHD IPS Non Touch |
| Çözünürlük | : | 1920X1080 |
| Webcam | : | Var |
| Ram Kapasitesi | : | 16GB (2X8GB) 2933MHZ DDR4 |
| Wireless Bağlantı | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!