| Kategori | Masaüstü Bilgisayar |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | XPS Serisi |
| Üretici Kodu | XPS8950ADLS7000 |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-12700K processor 3.60 GHz (25M Cache, up to 5.00 GHz 12 Çekirdekli) |
| vPro | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Boyutu | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Bellek | 16GB |
| Bellek Tipi | 4400 MHz DDR5 (2 x 8GB) |
| Optik Sürücü | DVD Writer |
| Bellek Yuvaları | 4 x UDIMM Max:128 GB |
| Disk Kapasitesi | 1TB SSD -2TB |
| Sabit Disk | M.2 PCIe NVME SSD (Boot) + SATA 7200RPM HDD (Storage) |
| Ekran Kartı Belleği | 8GB |
| Ekran Kartı Markası | NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 (LHR) |
| Kart Okuyucu | SD kart Okuyucu |
| Yonga Seti | Intel® Z690 |
| Kasa Tipi | Tower |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
| Giriş/Çıkış | 1 x DisplayPort 2 x USB Type-C 5 x USB 3.2 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Evrensel Ses Jackı |
| Genişleme Yuvaları | 1 x PCI-e x16 2 x PCI-e x4 |
| Klavye / Fare | Dell KB216 Türkçe (QWERTY) Siyah Kablolu Klavye / Dell MS116 Kablolu Siyah Fare |
| Güç Kaynağı | Max: 460W |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 372,90 mm x Genişlik: 173 mm x Derinlik: 426,70 mm |
| Diğer Özellikler | Killer™ Wi-Fi 6 1675 (2x2) 802.11ax + Bluetooth 5.1 |
| Garanti Yılı | 2 Yıl Yerinde Garanti |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Ekran Boyutu | : | Yok |
| İşletim Sistemi | : | Windows 11 Pro |
| Kart Okuyucu | : | SD Kart Okuyucu |
| İşlemci Tipi | : | Intel® Core™ i7 |
| Kasa Tipi | : | Tower |
| Optik Sürücü | : | DVD Writer |
| Ürün Ailesi | : | XPS Serisi |
| Bellek Tipi | : | 4400 MHz DDR5 (2 x 8GB) |
| Marka | : | Dell |
| Diğer Özellikler | : | Killer™ Wi-Fi 6 1675 (2x2) 802.11ax + Bluetooth 5.1 |
| Dokunmatik | : | Yok |
| İşlemci | : | Intel® Core™ i7-12700K processor 3.60 GHz (25M Cache, up to 5.00 GHz 12 Çekirdekli) |
| Bellek | : | 16GB |
| Güç kaynağı | : | Max: 460W |
| Kategori | : | Masaüstü Bilgisayar |
| Üretici Kodu | : | XPS8950ADLS7000 |
| vPro | : | Yok |
| Disk Kapasitesi | : | 1TB SSD -2TB |
| Sabit Disk | : | M.2 PCIe NVME SSD (Boot) + SATA 7200RPM HDD (Storage) |
| Ekran Kartı Belleği | : | 8GB |
| Giriş/Çıkış | : | 1 x DisplayPortbr 2 x USB Type-Cbr 5 x USB 3.2br 2 x USB 2.0br 1 x RJ-45br 1 x Evrensel Ses Jackı |
| Model Link | : | a href="https://www.dell.com/tr-tr/shop/i%C5%9Fletme-diz%C3%BCst%C3%BC-bilgisayarlar%C4%B1/xps-masa%C3%BCst%C3%BC-bilgisayar/spd/xps-8950-desktop" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Ekran Kartı Markası | : | NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 (LHR) |
| Genişleme Yuvaları | : | 1 x PCI-e x16br 2 x PCI-e x4 |
| Klavye / Fare | : | Dell KB216 Türkçe (QWERTY) Siyah Kablolu Klavye / Dell MS116 Kablolu Siyah Fare |
| Kasa Boyutları | : | Yükseklik: 372,90 mm x Genişlik: 173 mm x Derinlik: 426,70 mm |
| Garanti Yılı | : | 2 Yıl Yerinde Garanti |
| Bellek Yuvaları | : | 4 x UDIMM Max:128 GB |
| Ağ Denetleyici | : | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
| Yonga Seti | : | Intel® Z690 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!