| Kategori | Kablosuz Modem |
| Marka | Draytek |
| Üretici Kodu | VIGOR 2620L |
| Modem Türü | VDSL+ADSL |
| Bağlantı Hızı | 150Mbps Dowlonad / 50Mbps Upload |
| Veri Transfer Hızı | 300Mbps |
| Ethernet Arabirimi | 10/100/1000(Gigabit) |
| Kablosuz Güvenlik | WEP, WPA, WPA2, Karışık (WPA + WPA2) |
| 4.5G Uyumu | Yok |
| Portlar | 1 x RJ-45 2 x RJ-11 2 x SIM Slot 2 x Amtem Çıkışı |
| Frekans Aralığı | 2.4 GHz |
| Güç Girişi | DC 12V / 1A |
| Boyutlar | Uzunluk: 207mm x Genişlik: 131mm x Yükseklik: 39mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Portlar | : | 1 x RJ-45br2 x RJ-11br 2 x SIM Slotbr 2 x Amtem Çıkışı |
| Veri Transfer Hızı | : | 300MBPS |
| Ethernet Arabirimi | : | 10/100/1000(Gigabit) |
| Modem Türü | : | VDSL+ADSL |
| Güç Girişi | : | DC 12V / 1A |
| Marka | : | Draytek |
| Boyutlar | : | Uzunluk: 207mm x Genişlik: 131mm x Yükseklik: 39mm |
| Bağlantı Hızı | : | 150Mbps Dowlonad / 50Mbps Upload |
| Kategori | : | Kablosuz Modem |
| Üretici Kodu | : | VIGOR 2620L |
| Model Link | : | a href="https://www.draytek.com/products/vigor2620-lte/" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Model Dosya | : | a href="https://www.draytek.com.tw/ftp/Vigor2620/Document/Vigor2620%20LTE-datasheet-200114.pdf" target="_blank"Ek Döküman/a |
| 4.5G Uyumu | : | Yok |
| Frekans Aralığı | : | 2.4 GHz |
| Kablosuz Güvenlik | : | WEP, WPA, WPA2, Karışık (WPA + WPA2) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!