| Kategori | Kablosuz Modem |
| Marka | Draytek |
| Modem Türü | VDSL+ADSL |
| Bağlantı Protokolleri | PPTP, L2TP, IPsec, IPsec üzerinden L2TP, SSL, GRE, IKEv2, IKEv2-EAP, IPsec-XAuth, OpenVPN |
| Bağlantı Hızı | 2.4 GHz: 400MB7sn 5 GHz: 867MB/sn |
| Veri Transfer Hızı | 300Mbps |
| Ethernet Arabirimi | 10/100/1000(Gigabit) |
| Kablosuz Güvenlik | WEP, WPA, WPA2, Karışık(WPA+WPA2), WPA3 |
| 4.5G Uyumu | Yok |
| Portlar | 5 x RJ-45 1 x USB 2.0 |
| Led | ACT, Internet, W2/P4, P3, P2, W1, USB, WISPr, 2.4G, 5G |
| Anten | 2 x Harici Dipol Anten |
| Kablosuz Gücü | 2,4GHz: 2 dBi 5GHz:4 dBi |
| Frekans Aralığı | 2.4 GHz ~ 5GHz |
| Güç Girişi | DC 12V @ 1A |
| Boyutlar | 220 mm x 160 mm x 36 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Portlar | : | 5 x RJ-45br 1 x USB 2.0 |
| Veri Transfer Hızı | : | 300MBPS |
| Ethernet Arabirimi | : | 10/100/1000(Gigabit) |
| Anten | : | 2 x Harici Dipol Anten |
| Modem Türü | : | VDSL+ADSL |
| Güç Girişi | : | DC 12V @ 1A |
| Led | : | ACT, Internet, W2/P4, P3, P2, W1, USB, WISPr, 2.4G, 5G |
| Marka | : | Draytek |
| Boyutlar | : | 220 mm x 160 mm x 36 mm |
| Bağlantı Hızı | : | 2.4 GHz: 400MB7snbr 5 GHz: 867MB/sn |
| Kategori | : | Kablosuz Modem |
| Model Link | : | a href="https://www.draytek.com/products/vigor2915" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| 4.5G Uyumu | : | Yok |
| Frekans Aralığı | : | 2.4 GHz ~ 5GHz |
| Kablosuz Güvenlik | : | WEP, WPA, WPA2, Karışık(WPA+WPA2), WPA3 |
| Bağlantı Protokolleri | : | PPTP, L2TP, IPsec, IPsec üzerinden L2TP, SSL, GRE, IKEv2, IKEv2-EAP, IPsec-XAuth, OpenVPN |
| Kablosuz Gücü | : | 2,4GHz: 2 dBibr 5GHz:4 dBi |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!