Everest 450W PFC (EPS-1660A)
949,02 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
930,04 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2035737
Havale
930,04 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
804,25 TL + KDV
| Kategori | Güç Kaynağı (PSU) |
| Marka | Everest |
| Üretici Kodu | EPS-1660A |
| Çıkış Gücü | 450W |
| Enerji Verimliliği | Yok |
| Güç Kaynağı Türü | ATX |
| Anakart Çıkış | 1 x 20+4 PIN |
| Floppy Çıkış | 1 x Floppy |
| SATA Çıkış | 3 x SATA |
| PCI-Ex Çıkış | 2 x 6+2 PIN |
| Soğutma | 140 mm Fan |
| PFC | Aktif PFC |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Marka | : | Everest |
| Soğutma | : | 140 mm Fan |
| Güç kaynağı türü | : | ATX |
| Kategori | : | Güç Kaynağı (PSU) |
| Üretici Kodu | : | EPS-1660A |
| Model Link | : | a href="https://www.everest-global.eu/tr/urun/everest-eps-1660a-peak-460w-pfc-4-sata-2-6-2-pin-12-cm-fanli-power-supply" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Çıkış Gücü | : | 450W |
| Enerji Verimliliği | : | Yok |
| Anakart Çıkış | : | 1 x 20+4 Pin |
| Floppy Çıkış | : | 1 x Floppy |
| SATA Çıkış | : | 3 x Sata |
| PCI-Ex Çıkış | : | 2 x 6+2 Pin |
| PFC | : | Aktif PFC |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!