Foem 300W Slim PSu (FPS-M30F8)
701,23 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
687,21 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2033613
Havale
687,21 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
584,36 TL + KDV
| Kategori | Güç Kaynağı (PSU) |
| Marka | Oem |
| Çıkış Gücü | 300W |
| Enerji Verimliliği | Yok |
| Güç Kaynağı Türü | ATX |
| Anakart Çıkış | 24 pin |
| Molex Çıkış | 2 Adet |
| SATA Çıkış | 2 Adet |
| PCI-Ex Çıkış | 8 x 6+2 Pin |
| 4 Pin CPU Çıkış | 1 Adet |
| Soğutma | 8 cm Fan |
| Boyutlar | 100 x 125 x 64 mm |
| Marka | : | Oem |
| Boyutlar | : | 100 x 125 x 64 mm |
| Soğutma | : | 8 cm Fan |
| Güç kaynağı türü | : | ATX |
| Kategori | : | Güç Kaynağı (PSU) |
| Çıkış Gücü | : | 300W |
| Enerji Verimliliği | : | Yok |
| Anakart Çıkış | : | 24 pin |
| Molex Çıkış | : | 2 Adet |
| SATA Çıkış | : | 2 Adet |
| PCI-Ex Çıkış | : | 8 x 6+2 PIN |
| 4 Pin CPU Çıkış | : | 1 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!