| Kategori | Kasa |
| Marka | Frisby |
| Güç Kaynağı | 400W |
| Kasa Yapısı | ATX Midi Tower |
| Üretici Kodu | FC-2915B 400W |
| Uyumlu Anakartlar | ATX, Micro ATX, ITX |
| Harici 5.25 | 1 Adet |
| Dahili 3.5 | 1 x Adet |
| Dahili 2.5 | 1 x Adet |
| Ön USB Giriş | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 |
| Ön Ses Çıkış | Var |
| Ön Mikrofon Giriş | Var |
| 120mm Fan | 1 x 12 cm Fan |
| Boyutlar | Yükseklik: 400 mm x Genişlik: 180 mm x Derinlik: 410 mm |
| Marka | : | Frisby |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 400 mm x Genişlik: 180 mm x Derinlik: 410 mm |
| Güç kaynağı | : | 400W |
| Kategori | : | Kasa |
| Üretici Kodu | : | FC-2915B 400W |
| Kasa Yapısı | : | ATX Midi Tower |
| Uyumlu Anakartlar | : | ATX, Micro ATX, ITX |
| Harici 5.25 | : | 1 Adet |
| Dahili 3.5 | : | 1 x Adet |
| Dahili 2.5 | : | 1 x Adet |
| Ön USB Giriş | : | 1 x USB 3.0br 2 x USB 2.0 |
| Ön Ses Çıkış | : | Var |
| Ön Mikrofon Giriş | : | Var |
| 120mm Fan | : | 1 x 12 cm Fan |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!