FSP 850W 80+ Gold (HG2-850 Hydro G Pro)
5.314,18 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
5.207,90 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2055817
Havale
5.207,90 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
4.503,54 TL + KDV
| Kategori | Güç Kaynağı (PSU) |
| Marka | FSP |
| Üretici Kodu | HG2-850 |
| Enerji Verimliliği | 80 Plus Gold |
| Güç Kaynağı Türü | ATX |
| Çıkış Gücü | 850W |
| Anakart Çıkış | 1 x 20+4 pin |
| Molex Çıkış | 5 x Molex |
| SATA Çıkış | 14 x Sata |
| PCI-Ex Çıkış | 6 x 6+2 Pin |
| 4 Pin CPU Çıkış | 2 x 4+4 Pin |
| +12 V Çıkış (A) | 70A |
| +5 V Çıkış (A) | 20A |
| +3 V Çıkış (A) | 20A |
| Verimlilik | % 90'a Varan Verimlilik |
| Gürültü Seviyesi | 28.6 dB |
| Soğutma | 120mm Fan |
| Boyutlar | 150 x 150 x 86mm |
| Yüksek akım koruma | Var |
| Yüksek voltaj koruma | Vat |
| PFC | Aktif PFC |
| Gerilim | 100-240V 50-60Hz |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Marka | : | FSP |
| Boyutlar | : | 150 x 150 x 86mm |
| Soğutma | : | 120mm Fan |
| Güç kaynağı türü | : | ATX |
| Kategori | : | Güç Kaynağı (PSU) |
| Üretici Kodu | : | HG2-850 |
| Model Link | : | a href="https://www.fsplifestyle.com/us/product/HYDROGPRO850W.html" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Çıkış Gücü | : | 850W |
| Enerji Verimliliği | : | 80 Plus Gold |
| Anakart Çıkış | : | 1 x 20+4 Pin |
| Molex Çıkış | : | 5 x Molex |
| SATA Çıkış | : | 14 x SATA |
| PCI-Ex Çıkış | : | 6 x 6+2 Pin |
| 4 Pin CPU Çıkış | : | 2 x 4+4 Pin |
| +12 V Çıkış (A) | : | 70A |
| +5 V Çıkış (A) | : | 20A |
| +3 V Çıkış (A) | : | 20A |
| Yüksek akım koruma | : | Var |
| Yüksek voltaj koruma | : | Vat |
| PFC | : | Aktif PFC |
| Gerilim | : | 100-240V 50-60Hz |
| Verimlilik | : | % 90'a Varan Verimlilik |
| Gürültü Seviyesi | : | 28.6 dB |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!