HP 16GB SoDIMM DDR4 2666MHz S1 CL19 7EH99AA
2.172,13 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
2.128,69 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2058681
Havale
2.128,69 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
1.840,79 TL + KDV
| Kategori | Dizüstü Bellek |
| Marka | HP |
| Üretici Kodu | 7EH99AA |
| Tipi | DDR4 |
| Arayüz | 260 PIN DDR4 |
| Kapasite | 16GB |
| Hızı | 2666MHz |
| Çalışma Voltajı | 1.2V |
| Soğutucu | Yok |
| Tipi | : | DDR4 |
| Kapasite | : | 16GB |
| Marka | : | Hp |
| Kategori | : | Dizüstü Bellek |
| Üretici Kodu | : | 7EH99AA |
| Arayüz | : | 260 PIN DDR4 |
| Hızı | : | 2666MHz |
| Çalışma Voltajı | : | 1.2V |
| Soğutucu | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!