| Kategori | LED Monitör |
| Marka | HP |
| Üretici Kodu | 3KS60AA |
| Ekran Boyut Aralığı | 20" - 22" |
| Görülebilir Alan | 47,6 x 26,78 cm |
| Görüntü Teknolojisi | <2K |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Parlaklık | 300 g/m² |
| Bağlantı | 1 HDMI 1.4 1 x VGA |
| USB | Yok |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Yok |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| VESA | Yok |
| Nokta Aralığı | 0,247 mm |
| Karşıtlık | Statik: 1000:1 Dinamik: 10000000:1 |
| Görünüm Açısı | Yatay Max: 178° Dikey Max: 178° |
| Güç Tüketimi | 18 W |
| Boyutlar | 49,98 x 3,97 x 29,67 cm (Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | Yansıma önleyici panel ile güneşin ve en sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkarın. Yansıma yapmayan düşük parlaklık dışarıdayken kullandığınızda ekranın daha az yansıma yapacağını gösterir. |
| Eğme | -5 - +25° |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| HDMI | : | Var |
| Çözünürlük | : | 1920X1080 |
| DVI | : | Yok |
| Dahili Hoparlör | : | Yok |
| Bağlantı | : | 1 HDMI 1.4br 1 x VGA |
| Tepki Süresi | : | 5 ms |
| Parlaklık | : | 300 g/m² |
| Marka | : | Hp |
| Boyutlar | : | 49,98 x 3,97 x 29,67 cm (Ayaklı) |
| Güç tüketimi | : | 18 W |
| USB | : | Yok |
| Kategori | : | LED Monitör |
| Üretici Kodu | : | 3KS60AA |
| Model Link | : | a href="https://www8.hp.com/tr/tr/monitors/product-details/20925634" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Ekran Boyut Aralığı | : | 20" - 22" |
| Görülebilir Alan | : | 47,6 x 26,78 cm |
| Görüntü Teknolojisi | : | 2K |
| VGA | : | Var |
| DisplayPort | : | Yok |
| VESA | : | Yok |
| Nokta Aralığı | : | 0,247 mm |
| Karşıtlık | : | Statik: 1000:1br Dinamik: 10000000:1 |
| Görünüm Açısı | : | Yatay Max: 178°br Dikey Max: 178° |
| Diğer Öz. 1 | : | Yansıma önleyici panel ile güneşin ve en sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkarın. Yansıma yapmayan düşük parlaklık dışarıdayken kullandığınızda ekranın daha az yansıma yapacağını gösterir. |
| Eğme | : | -5 - +25° |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!