| Kategori | İş İstasyonu Monitörü |
| Marka | HP |
| Üretici Kodu | 1C4Z5AA |
| Ekran Boyut Aralığı | 23'' - 25'' |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Görülebilir Alan | 51,84 cm x 32,4 cm |
| Görüntü Teknolojisi | <2K |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 60Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 300 - 390 cd/m2 |
| Parlaklık | Statik: 350 cd/m² |
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 In 1 x DisplayPort 1.2 Out 4 x USB 3.2 |
| USB Type-C | Yok |
| USB | Var |
| HDMI | Var |
| DVI | Var |
| VGA | Yok |
| DisplayPort | Var |
| Kavis (Curved) | Yok |
| Pivot | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| Frekanslar | Dikey Max: 50~60 Hz Yatay : 30~75 KHz |
| VESA | Var |
| Sync Teknolojisi | Belirtilmemiş |
| Ethernet | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | E Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Dahili Webcam | Yok |
| Nokta Aralığı | 0,270 mm |
| Karşıtlık | Statik: 1.000:1 Dinamik: 10.000.000:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 63W |
| Boyutlar | Yükseklik: 531,7 mm x Genişlik: 195 mm x Derinlik: 521,4 mm (ayaklı) |
| Renk Paleti | 16,7 Milyon |
| Eğme | -5º ~ 20º |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| HDMI | : | Var |
| Çözünürlük | : | 1920X1080 |
| DVI | : | Var |
| Dahili Hoparlör | : | Yok |
| Bağlantı | : | 1 x HDMI 1.4br 1 x DisplayPort 1.2 Inbr 1 x DisplayPort 1.2 Outbr 4 x USB 3.2br |
| Sync Teknolojisi | : | Belirtilmemiş |
| Tepki Süresi | : | 5 ms |
| Parlaklık | : | 300 - 390 cd/m2, Statik: 350 cd/m² |
| Marka | : | Hp |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 531,7 mm x Genişlik: 195 mm x Derinlik: 521,4 mm (ayaklı) |
| Güç tüketimi | : | Max: 63W |
| Dokunmatik | : | Yok |
| Garanti | : | 3 Yıl Standart Garanti |
| Ethernet | : | Yok |
| USB | : | Var |
| Kategori | : | İş İstasyonu Monitörü |
| Üretici Kodu | : | 1C4Z5AA |
| Model Dosya | : | a href=https://www.edenge.com.tr/Belgeler/PublicFiles/61135_PID_092f6d4f-ab8d-4feb-8335-8491a2139d43.pdf target="_blank"Ek Döküman/a |
| Ekran Boyut Aralığı | : | 23'' - 25'' |
| Panel Teknolojisi | : | IPS |
| Görülebilir Alan | : | 51,84 cm x 32,4 cm |
| Görüntü Teknolojisi | : | 2K |
| Yenileme Hızı (Frekans) | : | 60Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | : | 16:9 |
| USB Type-C | : | Yok |
| VGA | : | Yok |
| DisplayPort | : | Var |
| Kavis (Curved) | : | Yok |
| Pivot | : | Var |
| Yükseklik Ayarı | : | Var |
| Frekanslar | : | Dikey Max: 50~60 Hzbr Yatay : 30~75 KHz |
| VESA | : | Var |
| Enerji Sınıfı | : | E Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | : | a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/359898" target="_blank"Enerji Sınıfı/a |
| Dahili Webcam | : | Yok |
| Nokta Aralığı | : | 0,270 mm |
| Karşıtlık | : | Statik: 1.000:1br Dinamik: 10.000.000:1 |
| Görünüm Açısı | : | Dikey Max: 178ºbr Yatay Max: 178º |
| Renk Paleti | : | 16,7 Milyon |
| Eğme | : | -5º ~ 20º |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!