HP 400 MT G5 i5-8500 4 GB 1 TB Windows 10 Pro 64
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8500 3.00 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 4GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 192545987912 |
Ürün Adı: HP 4HR60EA 400 MT G5 Ci5-8500 3.00 GHz 4GB 1TB Win10 Pro
Ürün Kodu: 4HR60EA
| EAN | : | 192545987912 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-8500 3.00 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel HD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 4GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Monitör | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!