400 MT G6 i7-9700 3,00 GHz 8GB 2TB HDD FreeDOS
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-7700T 2.90 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Radeon R7 430 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 2GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | 2TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| USB 2.0 | 4 Adet |
Ürün Adı: HP 7PH30ES 400 MT G6 i7-9700 3,00 GHz 8GB 2TB HDD FreeDOS
Ürün Kodu: 7PH30ES
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-7700T 2.90 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Radeon R7 430 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 2GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 2TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| USB 2.0 | : | 4 Adet |
| Monitör | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!