HP 850 G5 15.6" i7-8550U 256 GB SSD 8 GB Windows 10 Pro 64 bit
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-8550U 1.80 GHz |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| HDMI | Var |
| USB 3.1 | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 192018986367 |
Ürün Adı: HP 3JX16EA 850 G5 i7-8550U 8GB 256GB SSD 15.6" Win 10 Pro Notebook
Ürün Kodu: 3JX16EA
| EAN | : | 192018986367 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-8550U 1.80 GHz |
| Ekran Boyutu | : | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | INTEL HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| HDMI | : | Var |
| Bluetooth | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| USB 3.1 | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!