| İşlemci Ailesi | AMD Ryzen |
| Ekran Boyutu | 15,6' |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Ağırlık | 2 kg ve Altı |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 197497836103 |
Ürün Adı: HP 8A548EA 255 G10 R7-7730U 2.0 GHz 15 16GB 512GB SSD
Ürün Kodu: 8A548EA
| EAN | : | 197497836103 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | AMD Ryzen |
| Ekran Boyutu | : | 15,6" |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| Ağırlık | : | 2 kg ve Altı |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!