| İşlemci Ailesi | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-1355U 3.70 GHz |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 197497836455 |
Ürün Adı: HP 8A576EA EliteBook 650 G10 i7-1355U 3.70 GHz 15 16GB 512GB SSD
Ürün Kodu: 8A576EA
| EAN | : | 197497836455 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-1355U 3.70 GHz |
| Ekran Boyutu | : | 15,6" |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| RAM Türü | : | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!