HP 8GB DDR4 3000Mhz V6 CL17 7EH64AA
801,36 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
785,33 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2055240
Havale
785,33 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
679,12 TL + KDV
| Kategori | Masaüstü Bellek |
| Marka | HP |
| Tipi | DDR4 |
| Üretici Kodu | 7EH64AA |
| Kapasite | 8GB |
| Arayüz | 288-Pin DIMM |
| Hızı | 3000MHz |
| Gecikme Değerleri | [CL16] 16-18-18-36 |
| Çalışma Voltajı | 1.35V |
| Soğutucu | Var |
| Tipi | : | DDR4 |
| Kapasite | : | 8GB |
| Marka | : | Hp |
| Kategori | : | Masaüstü Bellek |
| Üretici Kodu | : | 7EH64AA |
| Arayüz | : | 288-Pin DIMM |
| Hızı | : | 3000MHz |
| Gecikme Değerleri | : | [CL16] 16-18-18-36 |
| Çalışma Voltajı | : | 1.35V |
| Soğutucu | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!