Elitebook 840 G6 14'' i7-8565U 256 GB SSD 8GB Win10 Pro
| İşlemci Ailesi | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-8565U 4.60 GHz |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel UHD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Maks. RAM Kapasitesi | 32GB |
| HDMI | Var |
| USB 3.0 | 2 Adet |
| USB 3.1 | Var |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Hücresi | 3 Hücreli |
| Ağırlık | 2 kg ve Altı |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 194441913316 |
Ürün Adı: HP 8MK20ES Elitebook 840 G6 14'' i7-8565U 256 GB SSD 8GB Win10 Pro
Ürün Kodu: 8MK20ES
| EAN | : | 194441913316 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-8565U 4.60 GHz |
| Ekran Boyutu | : | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel UHD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Ağırlık | : | 2 kg ve Altı |
| HDMI | : | Var |
| USB 3.0 | : | 2 Adet |
| Maks. RAM Kapasitesi | : | 32GB |
| Bluetooth | : | VAR |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 3 Hücreli |
| USB 3.1 | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!