| Kategori | Notebook |
| Marka | HP |
| Ürün Ailesi | EliteBook 600 Serisi |
| İşlemci Serisi | Intel® Core™ i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-1355U processor 3.70 GHz (12M Cache, up to 5.00 GHz) |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| vPro | Yok |
| Ekran Boyutu | 13.3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Bilgisi | Diyagonal, Dar çerçeve, Yansımasız, 250 nit, %45 NTSC Ekran |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek | 16GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| Maksimum Bellek Desteği | 64GB |
| Bellek Yuva Bilgisi | 2 x Adet SODIMM (1 x 16GB) |
| Disk | 512GB SSD |
| Disk Bilgisi | PCIe® NVMe™ SSD |
| Ekran Kartı | Tümleşik |
| Ekran Kartı Bilgisi | Intel® Iris® Xᵉ Grafik Eligible |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| Kablosuz İletişim | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) + Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 2.1 1 x Thunderbolt 2 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD IR Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 720p |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 42W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 15.9 mm x Genişlik: 306.9 mm x Derinlik: 208.4 mm |
| LTE (3G-4G) | Yok |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 13.3" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 11 Pro |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Pil | : | 42W/Hr |
| Ürün Ailesi | : | EliteBook 600 Serisi |
| Kamera Çözünürlüğü | : | 720p |
| Bellek Hızı | : | 3200 MHz |
| Marka | : | Hp |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 15.9 mm x Genişlik: 306.9 mm x Derinlik: 208.4 mm |
| Ekran Kartı | : | Tümleşik |
| Garanti | : | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| İşlemci | : | Intel® Core™ i7-1355U processor 3.70 GHz (12M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Batarya | : | 3 Hücreli |
| Bellek | : | 16GB |
| Kategori | : | Notebook |
| vPro | : | Yok |
| Ethernet Kartı | : | Gigabit |
| Giriş/Çıkış | : | 1 x HDMI 2.1br 1 x Thunderboltbr 2 x USB 3.2br 1 x RJ-45br 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Model Dosya | : | a href=https://www.edenge.com.tr/Belgeler/PublicFiles/63443_PID_c08532454.pdf target="_blank"Ek Döküman/a |
| İşlemci Serisi | : | Intel® Core™ i7 |
| Dahili Web Kamerası | : | HD IR Web Kamera |
| Maksimum Bellek Desteği | : | 64GB |
| Bellek Türü | : | DDR4 |
| Bellek Yuva Bilgisi | : | 2 x Adet SODIMM (1 x 16GB) |
| Disk | : | 512GB SSD |
| Disk Bilgisi | : | PCIe® NVMe™ SSD |
| Ekran Kartı Bilgisi | : | Intel® Iris® Xᵉ Grafik Eligible |
| LTE (3G-4G) | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!