Hp Laserjet 107w Tek Fonksiyonlu (4ZB78A)
5.904,83 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
5.786,73 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2055678
Havale
5.786,73 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
5.004,09 TL + KDV
| Kategori | Siyah Laser |
| Marka | HP |
| Üretici Kodu | 4ZB78A |
| Yazıcı Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Baskı Teknolojisi | Lazer |
| Baskı Hızı (ppm) | 21 Sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | 1200 DPI |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | 10.000 Sayfa/Ay |
| Baskı Boyutu | A4 |
| İşlemci | 400 MHz |
| Bellek | 64 MB |
| Kağıt Kapasitesi | 150 Sayfa |
| Çift Taraflı Baskı | Yok |
| Fotokopi Özelliği | Yok |
| Faks Özelliği | Yok |
| Tarama Özelliği | Yok |
| Network Bağlantı | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | 1 x USB Type-B Wi-Fi |
| Gürültü Seviyesi | 6,5 B |
| Güç Gereksinimi | Max: 320W |
| Boyutları (e x d x y) mm | Yükseklik: 248 mm x Genişlik: 331 mm x Derinlik: 350 mm |
| Ağırlık | 4,16 kg |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows 7 (32/64 bit), 2008 Server R2, 8 (32/64 bit), 8.1 (32/64 bit), 10 (32/64 bit), 2012 Server, 2016 Server; macOS v10.14 Mojave, macOS v10.13 High Sierra, macOS v10.12 Sierra, OS X v10.11 El Capitan |
| Yazıcı Dilleri | SPL |
| Baskı Teknolojisi | : | LAZER |
| Baskı Boyutu | : | A4 |
| Kağıt Kapasitesi | : | 150 SAYFA |
| Çift Taraflı Baskı | : | YOK |
| Ağırlık | : | 4,16 kg |
| Wi-Fi | : | Var |
| Güç Gereksinimi | : | Max: 320W |
| Marka | : | Hp |
| İşlemci | : | 400 MHz |
| Bellek | : | 64 MB |
| Kategori | : | Siyah Laser |
| Baskı Hızı (ppm) | : | 21 Sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | : | 1200 DPI |
| Faks Özelliği | : | Yok |
| Tarama Özelliği | : | Yok |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | : | 10.000 Sayfa/Ay |
| Network Bağlantı | : | Yok |
| Boyutları (e x d x y) mm | : | Yükseklik: 248 mm x Genişlik: 331 mm x Derinlik: 350 mm |
| Üretici Kodu | : | 4ZB78A |
| Yazıcı Dilleri | : | SPL |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | : | 1 x USB Type-Bbr Wi-Fi |
| İşletim sistemi uyumluluğu | : | Windows 7 (32/64 bit), 2008 Server R2, 8 (32/64 bit), 8.1 (32/64 bit), 10 (32/64 bit), 2012 Server, 2016 Server; macOS v10.14 Mojave, macOS v10.13 High Sierra, macOS v10.12 Sierra, OS X v10.11 El Capitan |
| Yazıcı Tipi | : | Tek Fonksiyonlu |
| Fotokopi Özelliği | : | Yok |
| Gürültü Seviyesi | : | 6,5 B |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!