HP LaserJet Pro M404DW Tek Fonksiyonlu (W1A56A)
9.236,69 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
9.051,96 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2055679
Havale
9.051,96 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
7.827,70 TL + KDV
| Kategori | Siyah Laser |
| Marka | HP |
| Yazıcı Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Baskı Teknolojisi | Lazer |
| Baskı Hızı (ppm) | 38 Sayfa |
| Baskı Kalitesi | 1200 x 1200 dpi |
| Baskı Boyutu | A4 |
| İşlemci | 1200 MHz |
| Bellek | 256 MB |
| Kağıt Kapasitesi | 550 Sayfa |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Fotokopi Özelliği | Yok |
| Faks Özelliği | Yok |
| Tarama Özelliği | Yok |
| Network Bağlantı | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | 2 x USB 1 x RJ-45 Wi-Fi |
| Güç Gereksinimi | Max: 495 W |
| Boyutları (e x d x y) mm | 381 x 634 x 241 mm |
| Ağırlık | 8,56 kg |
| Yazıcı Dilleri | HP PCL 6, HP PCL 5c, HP postscript düzey 3 emülasyon, PDF, URF, PWG Raster |
| Baskı Teknolojisi | : | LAZER |
| Baskı Boyutu | : | A4 |
| Kağıt Kapasitesi | : | 550 Sayfa |
| Çift Taraflı Baskı | : | VAR |
| Ağırlık | : | 8,56 kg |
| Wi-Fi | : | Var |
| Güç Gereksinimi | : | Max: 495 W |
| Marka | : | Hp |
| İşlemci | : | 1200 MHz |
| Bellek | : | 256 MB |
| Kategori | : | Siyah Laser |
| Baskı Hızı (ppm) | : | 38 Sayfa |
| Baskı Kalitesi | : | 1200 x 1200 DPI |
| Faks Özelliği | : | Yok |
| Tarama Özelliği | : | Yok |
| Network Bağlantı | : | Var |
| Boyutları (e x d x y) mm | : | 381 x 634 x 241 mm |
| Yazıcı Dilleri | : | HP PCL 6, HP PCL 5c, HP postscript düzey 3 emülasyon, PDF, URF, PWG Raster |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | : | 2 x USBbr 1 x RJ-45br Wi-Fi |
| Yazıcı Tipi | : | Tek Fonksiyonlu |
| Fotokopi Özelliği | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!