| Kategori | Switch |
| Marka | HPE |
| Standartlar | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Üretici Kodu | JH407A |
| Port Sayısı | 5 Port |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000 (Gigabit) |
| POE Desteği | Yok |
| SFP Port | Yok |
| Yönetim | Yönetilemez |
| Rackmount | Yok |
| Ön bellek | 1 Mb |
| Kablolama | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Veri transfer hızı | 7.4 Mpps |
| Performans | 10 Gbps |
| Güç Gereksinimi | 100 - 240 V |
| Boyutlar | Yükseklik: 35.6 mm x Genişlik: 114.3 mm x Derinlik: 91.4 mm |
| Yönetim | : | Yönetilemez |
| Veri Transfer Hızı | : | 10/100/1000 (Gigabit) |
| Güç Gereksinimi | : | 100 - 240 V |
| POE Desteği | : | Yok |
| Marka | : | HPE |
| Ön Bellek | : | 1 Mb |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 35.6 mm x Genişlik: 114.3 mm x Derinlik: 91.4 mm |
| Port Sayısı | : | 5 Port |
| Standartlar | : | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Kategori | : | Switch |
| Üretici Kodu | : | JH407A |
| SFP Port | : | Yok |
| Rackmount | : | Yok |
| Kablolama | : | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Performans | : | 10 Gbps |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!