| İşlemci Teknolojisi | Intel Core İ7 |
| Soket Yapısı | Soket 1700 |
| İşlemci Numarası | 14700K |
| CPU Hızı | 3.40 GHz |
| Çekirdek Sayısı | 16 Çekirdekli |
| Nanometre Değeri | 10 Nanometre |
| L3 Bellek | 30 MB |
| Turbo Boost | Var |
| Turbo Boost Hızı | 5.00 GHz |
| Hyper Threading | Var |
| Fan | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
Ürün Adı: INTEL BX8071514700K i7-14700K 3.4 GHz 20 Çekirdek 33 MB LGA1700 İşlemci
Ürün Kodu: BX8071514700K_
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!